Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Aralık’ta Samsun’a gidecek.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Aralık’ta Samsun’a geleceğini söyledi.

Aksu, Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Türkiye Yüzyılı”na büyük bir Türkiye hedefi ve vizyonuyla başladığına işaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10 Aralık Cumartesi günü toplu açılış törenine katılmak üzere Samsun’a geleceğini açıklayan Aksu, şöyle devam etti:

“Yirmi yıldır girdiği her seçimden milletimizin desteğiyle galip çıkan, Samsun sevgisi herkes tarafından bilinen, Samsun’u ‘gözbebeğim’ olarak tanımlayarak özel bir önem veren Cumhurbaşkanımız. Bunu şehrimize kazandırdığı hizmetlerle en iyi şekilde kanıtlayan Yıldırım, “Yatırımların başlayacağı mitingde hemşerilerimizi kucaklamak için Samsun’a geliyor. Samsun mitingleri kurulduğu günden bugüne hep coşkulu ve heyecanlı geçti. kuruluşundan bugüne kadar iktidar yürüyüşünün habercisi olmuştur.Bu vesileyle kuruluşundan bu yana emek verip ter döken teşkilat mensuplarımıza, gönül verip oy veren hemşehrilerimize teşekkür ederim. Her seçimde en yüksek oyu veren ve Cumhurbaşkanımıza desteğini esirgemeyen değerli vatandaşlarımızın bir kez daha gönüllerini göstereceklerine ve Cumhurbaşkanımıza büyük bir destek vereceklerine inancımız tamdır.”

Aksu, 10 Aralık Cumartesi günü saat 13:00’te Samsunluları aileleriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’na davet etti.

Toplantıya Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de katıldı. Aksu ve Demir görüşme sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu