Haber

Giresun’da sahilde bulunan bungalov ev ve restoran ateşe verildi.

Giresun’un Keşap ilçesinde sahilde bulunan 8 bungalov ev ve restoran ateşe verildi. Sahil işletmecisi Nilgün Aydın ise iş yerinin eski eşi tarafından ateşe verildiğini savunarak can güvenliğinin olmadığını söyledi.

İlçeye bağlı T1 Nildays Plajı’nda 8 bungalov konut ve restoran ateşe verildi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen Keşap Belediyesi İtfaiye ekiplerince kontrol altına alınan yangında, iş yerleri tamamen kullanılamaz hale gelirken, can kaybı veya yaralanma yaşanmadı.

İşyeri sahibi Nilgün Aydın ise 2 yıl önce ayrıldığı eski eşi tarafından iş yerinin ateşe verildiğini öne sürerek, artık can güvenliğinin kalmadığını söyledi. Aydın yaptığı açıklamada, “İş yerimi ateşe verenin eski eşim olduğu öğrenildi. Ben çocuklarımla kimseye muhtaç olmadan yaşam mücadelesi verirken çocuklarımın babası ekmek sepetimizi ateşe verdi. can güvenliği. Dün gece çocuğum hasta olduğu için burada kalmadık. Burası ateşe verildiğinde içeride olabilirdik. Tek tesellimiz can kaybı olmamakla birlikte büyük bir kaybımız oldu. Tüm yetkililerden yardım ve destek bekliyorum” dedi.

Olayla ilgili olarak iş yerini ateşe verdiği öne sürülen MD, güvenlik ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. – GİRESUN

guzelbahceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu