Yaşam

Norveçli model Frida Aasen, Dosso Dossi Fashion Show’un baş modeli olacak

Norveçli model Frida Aasen, Antalya’da düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show’da baş model olarak podyuma çıkacak.

Dosso Dossi Fashion Show organizasyonundan yapılan açıklamaya göre defile, 13-18 Aralık tarihlerinde Belek Turizm Merkezi’ndeki Nest Convention Center’da 20 ülkeden yaklaşık 5 bin tekstil alıcısının katılımıyla gerçekleştirilecek.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek defilede Türk tekstil ürünlerinin 2024 ilkbahar-yaz kreasyonları sergilenecek. Adriana Lima, Miranda Kerr, Kendall Jenner ve Isabeli Fontana’nın da aralarında bulunduğu onlarca ünlü modelin daha önce defileler sahnelediği defile, bu yıl Victoria’s Secret’ın ünlü yüzlerinden Aasen’i ağırlayacak.

Dünya çapında birçok markayla çalışan Aasen, 15 Aralık’ta düzenlenecek büyük defilede başrol modeli olarak podyuma çıkacak. Ünlü modele, özel olarak hazırlanacak podyumda 70 Türk model eşlik edecek. Dünyanın tükenmekte olan kaynaklarına dikkat.

Sanat yönetmeni ve koreograf Yasin Soy eşliğinde podyuma çıkacak modeller, defilenin finalinde özel tasarım kırmızı kıyafetlerle yürüyecek ve Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusunu podyuma taşıyacak.

Defilede “Sürdürülebilirlik” konuşulacak

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Lideri Hikmet Eraslan, 1.400 metrekare alanda gerçekleştirilecek defileyi 2 bin özel davetlinin izleyeceğini belirtti.

Defilenin tasarımının özel olacağını belirten Eraslan, “Yeryüzünün kaynaklarının doğru kullanımına dikkat çekeceğiz. Dünyamızın kurak ve çölleşmiş görünümünü cam kavanozlarda kurtarılan bitkilerle canlandıracağız. Sürdürülebilirlik kavramı.” Bu kelimeyi kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu